Shamrock Shotgun >
Pool A
Alina Paetz
Baden, SUI
0.667  0-0  0-0  0-0  0-0  0-0 
Leslie Rogers
Edmonton, AB
0.667  0-0  0-0  0-0  0-0  0-0 
Lisa Johnson
Spruce Grove, AB
0.333  0-0  0-0  0-0  0-0  0-0 
Chana Martineau
Edmonton, AB
0.333  0-0  0-0  0-0  0-0  0-0 
Pool B
Tanilla Doyle
Calgary, AB
0.667  0-0  0-0  0-0  0-0  0-0 
Kelly Erickson
Edmonton, AB
0.667  0-0  0-0  0-0  0-0  0-0 
Yilun Jiang
Harbin, CHN
0.667  0-0  0-0  0-0  0-0  0-0 
Kaitlin Stubbs
Calgary, AB
0.000  0-0  0-0  0-0  0-0  0-0 
Pool C
Ayumi Ogasawara
Sapporo, JPN
1.000  0-0  0-0  0-0  0-0  0-0 
Heather Jensen
Calgary, AB
0.667  0-0  0-0  0-0  0-0  0-0 
Bobbie Sauder
Edmonton, AB
0.333  0-0  0-0  0-0  0-0  0-0 
Karallee Swabb
Edmonton, AB
0.000  0-0  0-0  0-0  0-0  0-0 
Pool D
Team Syngenta/Barber
Biggar, SK
0.667  0-0  0-0  0-0  0-0  0-0 
Jessie Kaufman
Spruce Grove, AB
0.667  0-0  0-0  0-0  0-0  0-0 
Nicky Kaufman
Edmonton, AB
0.333  0-0  0-0  0-0  0-0  0-0 
Holly Whyte
, AB
0.333  0-0  0-0  0-0  0-0  0-0 

GP = Games Played, W = Wins; L = Losses; PCT = Winning Percentage; HMR = Record with hammer to start game; STL = Record without hammer to start game; 1-PT = Record in games decided by 1 point; EE-H = Extra end record with hammer; EE-S = Extra end record without hammer.

Fri, Oct 25, 13 06:00 PM
Sheet Team Team Score    End
2 Ayumi Ogasawara Karallee Swabb 7-2    Final (7)
3 Yilun Jiang Tanilla Doyle 9-3    Final (7)
4 Nicky Kaufman Jessie Kaufman 4-5    Final (8)
8 Alina Paetz Chana Martineau 7-2    Final (7)
Fri, Oct 25, 13 09:00 PM
Sheet Team Team Score    End
2 Heather Jensen Bobbie Sauder 6-2    Final (6)
3 Kelly Erickson Kaitlin Stubbs 6-4    Final (8)
4 Holly Whyte Team Syngenta/Barber 8-4    Final (7)
8 Lisa Johnson Leslie Rogers 4-5    Final (EE)
Sat, Oct 26, 13 09:00 AM
Sheet Team Team Score    End
4 Alina Paetz Lisa Johnson 7-6    Final (8)
5 Ayumi Ogasawara Heather Jensen 7-6    Final (8)
6 Yilun Jiang Kaitlin Stubbs 8-4    Final (7)
7 Nicky Kaufman Holly Whyte 7-0    Final (7)
Sat, Oct 26, 13 12:00 PM
Sheet Team Team Score    End
4 Leslie Rogers Chana Martineau 2-7    Final (7)
5 Bobbie Sauder Karallee Swabb 7-0    Final (6)
6 Kelly Erickson Tanilla Doyle 3-6    Final (7)
7 Team Syngenta/Barber Jessie Kaufman 10-2    Final (4)
Sat, Oct 26, 13 04:00 PM
Sheet Team Team Score    End
2 Alina Paetz Leslie Rogers 3-5    Final (8)
3 Nicky Kaufman Team Syngenta/Barber 4-6    Final (7)
4 Kaitlin Stubbs Tanilla Doyle 3-6    Final (7)
8 Ayumi Ogasawara Bobbie Sauder 8-1    Final (5)
Sat, Oct 26, 13 07:00 PM
Sheet Team Team Score    End
2 Lisa Johnson Chana Martineau 6-1    Final (6)
3 Holly Whyte Jessie Kaufman 5-8    Final (8)
4 Heather Jensen Karallee Swabb 7-6    Final (EE)
8 Yilun Jiang Kelly Erickson 4-5    Final (8)

In the event of a discrepancy the draw posted at the Event is the Official Draw.